وب جهانی

قطعا تا به حال کلمه ای به نام www به گوشتان خطور کرده است. همان طور که ممکن است خیلی از شما بدانید، این کلمه مخفف شده world wide web است که به معنای فارسی و خلاصه میشود وب جهانی. وب جهانی در واقع شبکه ای از محتوای آنلاین است که به صورت HTML قالب بندی شده و از طریق http قابل دسترسی است. www همه صفحات وب ، تصاویر ، فیلم ها و سایر محتوای آنلاین است که از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است، و حتی مردم ميتوانند توسط اينترنت در آن بخوانند يا نويسند.

سیستمی که امروزه با عنوان “وب” می شناسیم از چندین اجزاء تشکیل شده است از:

  • پروتکل HTTP بر انتقال داده بین سرور و یا (server side)و سرویس گیرنده یا همان (client side) نظارت دارد.
  • کاربر برای رسیدن به هدفش در گوگل از url یا همان (مکان فعلی یکنواخت) که مخفف شده (uniform resource location) است.
  •  بهترین راه برای ارائه وبسایت ساختار HTML است یا همان (hyper text markup language).
وب جهانی

تفاوت وب با اینترنت

بعضی افراد تفاوت وب با اینترنت را درک نکرده اند و این دو واژه internet و web را به عنوان معادلی برای یکدیگر به کار می روند. اینترنت بین کاربران واژه مصطلح‌تری است و هر پلتفرم، سرویس و ابزاری را که در دنیای مجازی مشاهده کنند، به عنوان بخشی از اینترنت می‌شناسند. برخی دیگر نیز با واژه‌‌های بیشتری همچون وب آشنا بوده و از آن استفاده می‌کنند، اما برخی مواقع آن را با اینترنت اشتباه می‌گیرند. این در حالی است که Internet یک سیستم جهانی از شبکه‌های رایانه‌ای متصل به یکدیگر است و Web مجموعه‌ای جهانی از اسناد و منابع دیگری است که با یک نشانی (معمولا با پروتکل HTTP که تنها یکی از چندین پروتکل مورد استفاده در اینترنت است) مشخص می‌شوند و با استفاده از پیوندها به یکدیگر متصل می‌شوند.

خدمات دیگر ما

Franchise

فرانچایز و لایسنس

در عصر امروزی یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی جهانی ، فرانچایز و لایسنس است. ما به عنوان یک ارائه دهنده بازاریابی بین المللی وظیفه داریم که این خدمات را به شما شرح دهیم.

world web

وب جهانی

امروزه یکی از بهترین مکان ها برای فروش محصول ، ارائه خدمات و انجام فعالیت ها به شمار میرود. ما به عنوان یک بازاریاب بین الملل وظیفه داریم این خدمهئه را به شما ارا دهیم.

به بالای صفحه بردن